יום שלישי, 17 ביולי 2018

סטיילינג אישי מתנה לחיים


בגן הילדים, בבית הספר ובאוניברסיטה לימדו אותנו הרבה מאד נושאים בהרבה מאד תחומים וקיבלנו ידע רב. אך, כיצד להתלבש מעולם לא לימדו אף אחד מאיתנו. מהו אופן בחירת הצבעים, הגזרות, הסגנון, או שילובי הצבעים.
סגנון הלבוש שלנו גובש לרוב תוך צפייה בסגנון הלבוש של אחרים, בהנחה שאולי זה מתאים גם לנו ולא מתוך הבנה בסיסית של מבנה הגוף והצבעים המחמיאים לגוון העור שלנו, השיער, העיניים וכמובן הסגנון האישי. אבל, סגנון  לבוש והבנה  של מה באמת מתאים לכם הוא משהו שיכול להילמד ולהירכש כמו כל נושא אחר עבורכם.
וזהו סטיילינג אישי מבחינתי.


ארגון ועיצוב מלתחת ארון הבגדים האישית

אתם עומדים שוב מול ארון הבגדים העמוס שלכם ואומרים לעצמכם "אין לי מה ללבוש". איך זה יכול להיות?
אתם צודקים. בארון שלכם ישנם הרבה פריטים שלא מתכתבים עם שאר המלתחה, אחרים שנלבשו יותר מדי פעמים וכולם זוכרים, אחרים בלויים, או לא נראים טוב עליכם וחלק מהבגדים הם טעויות אופנה שאפילו תג המחיר נמצא עדיין עליהם וגם, רובם המכריע של הפרטים בארון הינו בצבע שחור. ואולי חסרים לכם פריטי ה -  MUST HAVE בסיסיים שאותם אתם לא מכירים?
אז ברור שבסיטואציה כזו קשה להתחדש ומרגישים לא מספיק אטרקטיביים חיצונית. לכן, זה בדיוק הזמן להזמין סטייליסט אישי.
בשלב הראשון, במסגרת הסטיילינג האישי, אגיע לביתכם ואתכנן עבורכם מלתחה "חכמה" לאחר היכרות אישית ומקצועית ובדיקה של אורח החיים שלכם, הצרכים האישיים ומבנה גופכם.
בשלב השני, נעבור לארון הבגדים, נסנן את כל מה שלא מחמיא לכם או לא מתאים לכם מבחינת צבע, סיגנון, גזרה, מידה ו/או בלאי. חשוב לציין, שלא תצטרכו למדוד את כל פריטי הארון. אחרי סינון הפריטים הלא מתאימים, נבדוק את הבגדים שנותרו ונכין עבורכם רשימת השלמות מדוייקת.
בשלב השלישי, בתהליך הסטיילינג האישי, נצא ביחד לסיבוב קניות בחנויות שמתאימות לסגנון שלכם, שלפעמים לא היכרתם ונבחר עבורכם מלתחה מדוייקת, מחמיאה ונהדרת.
בעזרת הכוונה לצירופי בגדים מושלמים, תוכלו לפתוח את הארון מדי יום וליהנות משילובי בגדים ואאוטפיטים מרהיבים שיראו עליכם מעולה ויגרמו לכם להרגיש נהדר.

 מצורף לינק לסרטון ארגון  ועיצוב מלתחת הארון של  היוטיוברית המובילה
אשלי וקסמן בקשי:

כי הגיע הזמן שלכם להיראות מצויין ולהרגיש נהדר!
למצוא את סגנון הלבוש המתאים לכם במדוייק
  שיחמיא לכם ויבליט את הנתונים האישיים שלכם.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה